fbpx


Galerie indywidualnie zaprojektowane

Galeria zdjęć lub grafik czy plakatów nadaje wnętrzu charakteru i osobowości. Jest dobrym sposobem na zaaranżowanie pustej ściany. Może podkreślać osobowość i zainteresowania mieszkańców, stanowić sposób na personalizację wnętrza. Więc jeżeli nasza oferta gotowych układów galerii nie do końca Ci odpowiada to skontaktuj się z nami, a przygotujemy projekt dopasowany do Twojego wnętrza i Twojej osobowości. 

 Jesteśmy w stanie zaprojektować galerię dopasowaną do każdego stylu wnętrza. Nie ważne czy lubisz styl rustykalny, nowoczesny czy eklektyczny. Dopasujemy się do Ciebie i Twojego domu. 

W ramach projektów indywidualnych oferujemy:

1.  Projekt galerii i przygotowanie wizualizacji z wykorzystaniem zdjęcia Twojej ściany oraz fotografii, które chcesz umieścić w galerii.
2.  Przygotowanie dostarczonych zdjęć (obróbka graficzna – np. konwersję do zdjęć czarno-białych, ujednolicenie estetyki zdjęć).
3.  Wydruk dostarczonych fotografii na wysokiej jakości papierze jedwabistym (przy większych formatach na papierze kredowym) oraz zamówienie wskazanych plakatów.
4.  Przygotowanie ram, oprawa zdjęć, plakatów oraz zastosowanie passepartout.
5.  Przygotowanie zestawu ułatwiającego montaż na ścianie (papierowy szablon z układem galerii w skali 1:1 z wyznaczonymi punktami nawierceń, kołki i wkręty oraz dopasowane wiertło)

galeria-zdjec-eklektyczna

Twoją ścienną galerię zdjęć możemy zaprojektować:

1. na podstawie zdjęcia ściany, która ma być aranżowana i jej podstawowych wymiarów.
2. bazując jedynie na wymiarach i podstawowych informacjach o funkcji wnętrza (salon, przedpokój), jego stylu oraz pozostałych elementach ściany (okno, drzwi, kanapa)
3. na podstawie wizualizacji, odręcznego rysunku lub przykładowego zdjęcia.
4. z wykorzystaniem wskazanych przez Ciebie plakatów, które na życzenie możemy zakupić i oprawić.

Poza nawet najbardziej rozbudowanymi galeriami ściennymi oferujemy dodatkowo oprawę pojedynczych zdjęć, grafik czy plakatów lub realizację prostych galerii, które nie wymagają szablonu przy wieszaniu. Jeżeli jesteście w posiadaniu plakatu, grafiki czy bezcennego, dziecięcego rysunku, który musi stać się częścią galerii, uwzględnimy to w projekcie i wyślemy pustą ramę.

 

Obróbka graficzna zdjęć

Każde dostarczone przez Ciebie zdjęcie poddawane jest profesjonalnej obróbce graficznej w zakresie jasności, kontrastu i kolorów. Na życzenie konwertujemy zdjęcia do czarno białych lub ujednolicamy estetycznie wszystkie przesłane fotografie. Retusz skóry i usunięcie niedoskonałości nie stanowi dla nas problemu. Usuniemy również nieproszonego gościa, który wtargnął w kadr, podczas gdy robiliście wspólne rodzinne zdjęcie. 

Chcemy, abyś był w pełni zadowolony ze swoich zdjęć.