fbpx

Co jest naszą misją?

Aby Twój dom wypełniały wspomnienia! 

Oczywiście te najmilsze, najważniejsze. Chcemy, abyś się nimi otaczał na co dzień, chłonął z nich pozytywną energię i uświadamiał sobie, że… 

TWOJE ŻYCIE JEST PIĘKNE!

I nieważne co nadaje mu sens, czy są to Twoje dzieci, przyjaciele, podróże czy może ukochany kot. Każdy Twój sens życia znajdzie miejsce w naszych galeriach.

Otaczaj się tym, co chcesz zapamiętać i za czym tęsknisz. Niech wspomnienia na ścianach będą motorem do wyznaczania kolejnych celów i marzeń. Niech przypominają,Ci o tym, co jest w życiu najważniejsze. 

Pozwól nam stworzyć Twoją własną galerię sztuki. 

Bohemo powstało z szacunku do fotografii papierowej, z miłości do wnętrz z duszą i z przekonania, że otaczanie się miłymi wspomnieniami pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. 

Mamy świadomość, jak ważna jest dla Ciebie Twoja przestrzeń, miejsce gdzie spędzasz najwięcej czasu, z rodziną czy sam, nieważne. Możesz mieć najpiękniejsze meble, najmodniejsze kolory, najlepszego projektanta wnętrz, który to wszystko idealnie dopasuje. Ale jesteśmy pewni, że chcesz dać tej przestrzeni coś od siebie. Wracając z pracy poczuć, że wchodzisz do swojego domu. Do siebie. 

Niech zawita w nim sztuka, Twoja sztuka. Mała dla innych, ale wielka dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

Małżeństwem, od ponad 10 lat. Kasia – absolwentka Gospodarki Przestrzennej na SGGW, ale teraz zajmuje się gospodarowaniem powierzchni ścian, które wypełnia wspomnieniami zamkniętymi w ramach. Jej pasja to fotografia dziecięca.  Paweł – inżynier mechanik, odpowiada za techniczną stronę BOHEMO. Doskonale wie, co zrobić, aby galeria zdjęć wyglądała tak jak na projekcie, szablony to jego działka. 

Ściany naszego domu zdobią ramki ze zdjęciami. Mijamy je kilkanaście razy dziennie, chodząc od pokoju do pokoju naszych trzech córek, zbierając porozrzucane zabawki, klocki i koraliki. I kiedy tak narzekając pod nosem na bałagan, zerkamy na zdjęcie najstarszej córki, które zrobiliśmy po powrocie ze szpitala, jej pierwszy uśmiech i pierwsze wspólne wakacje, to dociera do nas, co jest w życiu najważniejsze. 

I ten wielki bałagan już nie jest taki istotny… 

Naszym zdaniem dom, którego gospodarze zdobią ściany zdjęciami, jest jak ilustrowana opowieść o nich samych. O ich przeszłości, zainteresowaniach i wartościach jakie wyznają. 

 Poznaj naszą opowieść…

 A teraz pozwól nam stworzyć Twoją…