fbpx

Rodzaje ramek

Galerie BOHEMO są dostępne w różnych wykonaniach materiałowych i wariantach kolorystycznych. Aktualnie dostępne ramki to:

  • Aluminium (czarne, złote i srebrne)
  • Aluminum X (czarne i srebrne)
  • Sosna
  • Dąb
  • Drewniane (białe i czarne)
  • Drewniana złota
Poniżej szczegółowe informacje o ramkach:

 

Aluminium

Dostępna w trzech kolorach: czarny, złoty i srebrny. Wszystkie mają półmatową powłokę. Ramka jest skręcana metalowymi kątownikami, dzięki czemu jest niezwykle stabilna. Szerokość ramki to 0,6 cm, ale przy większych wymiarach stosowana jest listwa 0,8 centymetrowa. 

Czarna, klasyczna ramka będzie pasować prawie do każdego wnętrza. dzięki cienkiemu profilowi nie dominuje nad zdjęciem. Złota i srebrna ramka doskonale sprawdzi się we wnętrzach, w których są już jakieś złote bądź srebrne dodatki. Powieszona na ciemnej ścianie nada jej plasku i rozświetli całe pomieszczenie. 

Aluminium X

Wyróżnia się prostym profilem oraz większą szerokością, ma 11 milimetrów. Występuję w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. Jest ramką półmatową.

Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Dobrze wpasuje się we wnętrza loftowe oraz modernistyczne,.A także wszędzie tam, gdzie dominują proste linie, beton oraz stal. 

prosta-ramka-na-zdjecia
ramki-aluminiowe

Sosna

Jest to dosyć gruba masywna ramka, Grubość listwy do 2 cm. Wykonana jest z surowego drewna sosnowego. W jasnym odcieniu, z widocznym usłojeniem. 

Idealna do wnętrz w stylu eko i boho. Wszędzie tam, gdzie również jest naturalne jasne drewno.

Dąb

Drewniana ramka w kolorze dębu, o pięknym, ciepłym odcieniu. Listewka ma szerokości 15 mm i nowoczesny, prosty profil. 

Drewniana Biała (występuje również w kolorze czarnym)

Jest to ramka drewniana, malowana, w kolorze mlecznej bieli. Szerokość listwy to 2 centymetry. Niezwykle solidna i wytrzymała. Wykonana z ogromną starannością.